Новини ринку

Перший в Україні 80-зрізовий комп’ютерний томограф uCT 550 виробництва United Imaging

Друзі, хочемо поділитись з Вами чудовою новиною! 

У військовому госпіталі Національної гвардії України, м. Золочів успішно запустили в роботу перший в Україні 80-зрізовий комп’ютерний томограф uCT 550 виробництва United Imaging Healthcare, який забезпечить швидку та точну діагностику пацієнтів для надання оперативної медичної допомоги, що є вкрай важливим в сучасних умовах.

Система uCT 550 дозволяє отримувати зображення з високою роздільною здатністю при низькій дозі опромінення завдяки використанню новітніх технологій, а саме: Z-детектора, що забезпечує наднизький рівень шуму, ефективного ланцюжка формування зображень та передової програмної платформи.

Головні переваги комп’ютерного томографа uCT 550 👇
🔹 Z-детектор
Детектор з дуже низьким рівнем шуму суттєво покращує якість зображення. Завдяки використанню технології TSV (Through-Silicon-Via) Z‑детектор забезпечує можливість прямого виведення цифрового сигналу, завдяки чому досягається не тільки загальне зниження шуму, але й оптимальна якість зображення за низької дози опромінення.
🔹 Ітеративна реконструкція KARL 3D
KARL 3D використовує узагальнений метод ітеративного зниження шуму з градієнтним спуском як у проекційному просторі, так і у просторі зображень. Унікальна технологія KARL 3D дозволяє при скануванні значно знизити дозу випромінювання та при цьому отримувати зображення високої якості.
🔹 Ергономічний дизайн
Застосовуючи ергономічні принципи, ми поєднуємо інноваційний дизайн з досконалою функціональністю, щоб забезпечити найкращий досвід для користувача та оптимальний комфорт для пацієнта під час кожного обстеження.
🔹 Висока клінічна ефективність
Інтелектуальна платформа Easy-Logic дозволяє прогнозувати наступну операцію користувача та планувати наступний етап, включаючи підготовку трубки, гентрі та попередню обробку даних. Це скорочує час реєстрації пацієнтів завдяки швидкому вибору протоколу на основі аналізу даних у режимі реального часу та розширює можливості рутинної клінічної практики для обстеження великої кількості пацієнтів.
🔹 Модуль енергозбереження uECO
uECO знижує енергоспоживання системи КТ та знижує навантаження на навколишнє середовище без шкоди для продуктивності системи.

Бажаємо фахівцям військового госпіталю Національної гвардії України професійних успіхів, а пацієнтам міцного здоров’я та швидкого одужання!

👉 Для отримання більш детальної інформації залишайте заявку за телефоном ☎ +38 (063) 365 95 82 або на нашому сайті 🌐www.ekopel.com.ua.

Працюємо задля підтримки економіки України! Разом до перемоги!

Отримати прорахунок