Ekopel Medical

EkoPel Medical – це команда професіоналів, які працюють на майбутнє системи охорони здоров'я в Україні.

Ми змогли зайняти лідируючі позиції на українському ринку медичного обладнання, запропонувавши унікальні та інноваційні продукти з комплексним підходом до проблем здоров’я людей.

Ми уважно вивчаємо всі потреби пацієнтів і лікарів, і це допомагає нам пропонувати оригінальні рішення для поліпшення якості медичного обслуговування в Україні.

Продукти та рішення, які ми представляємо, можна знайти в консультативних центрах, діагностичних та реабілітаційних відділеннях, відділеннях хірургії та інтенсивної терапії і навіть вдома.

Медичне обладнання використовується для профілактики та лікування, реабілітації і підтримки здорового способу життя.

EkoPel Medical є невід’ємною частиною групи компаній, що займаються поставками медичного обладнання. В основному ми фокусуємося на комплексних проектах “під ключ”.

В результаті ми можемо запропонувати клієнту цілий ряд продуктів, починаючи з проектування і закінчуючи консультаційними послугами; починаючи з портативних УЗ-апаратів SonoSite і закінчуючи апаратами для брахіотерапії Eckert & Ziegler BEBIG.

Говорячи про EkoPel Medical то можна відзначити, що ми в основному займаємося поставками великого діагностичного обладнання для медичної візуалізації (МРТ, КТ, ПЕТ-КТ), ультразвукових систем, ендоскопічного обладнання, рентгенівських систем і реабілітаційного обладнання.

EkopelMedical 2019

5 років досвіду в підборі медичного обладнання
136 завершених проектів
30 партнерів-виробників співпрацюють з нами
23 країн виробників

Ми обираємо для Вас тільки найкраще

Команда професійних менеджерів з продажу гарантує високу якість послуг. Супровід кожного клієнта на всіх етапах продажу.