Без категорії

Пристрій Soundbeam – сучасні методи реабілітаційних технологій

Продовжуємо знайомити Вас з сучасними методами реабілітаційних технологій, які вже широко використовуються в Україні та демонструють високі результати терапії.

Завдяки пристрою Soundbeam, який використовує сенсорні технології для перекладу руху в звуки і музику стала можлива реалізація методу активної музикотерапії.

Фахівці і пацієнти Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, куди була поставлена ​​дана система, з радістю демонструють методику проведення заняття і свої досягнення.

Перевага пристрою Soundbeam полягає в поєднанні музики з діяльністю тіла. Музичні хвилі певних частот, які створюються в процесі заняття на Soundbeam подають імпульси в центральну нервову систему, одночасно активуючи безліч ділянок головного мозку, впливають на м’язовий тонус і всі життєво важливі системи організму, а також на емоційно-поведінкові реакції.

Дана методика застосовується для корекції поведінки в лікувальній і реабілітаційній психологічній практиці з пацієнтами, що мають інтелектуальні та функціональні порушення. У дітей з інвалідністю, як правило, великий спектр розладів: порушена координація рухів, розсіяна увага, гіперактивність або навпаки, апатичність, відсутність інтересу до навколишнього світу, порушення соціальної адаптації та інші відхилення в особистісному розвитку.

Переваги:

‒ у пацієнта виробляються навички соціальної взаємодії;

‒ усуває підвищена сором’язливість, скутість;

‒ відбувається навчання самоконтролю;

‒ виникає позитивний вплив на мовні і жестові комунікативні навички;

‒ формує адекватне сприйняття ними навколишнього світу;

‒ корректірует неврологічні порушення;

‒ актівізірует роботу мозкових структур;

‒ розвивати уяву;

‒ совершенствует рухові, сенсорні і мовні навички;

‒ сприяння гармонійному розвитку їх особистості.

Тому доцільно якомога раніше включати такі музичні заняття в індивідуальну програму реабілітації пацієнтів всіх вікових категорій.

Ми бажаємо всім маленьким пацієнтам міцного здоров’я та гарного настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *