Без категорії

Мобільний рентгенівський апарат FDR NANO від Fujifilm на захисті здоров’я населення Харкова

Вже більше року весь світ відчуває на собі вплив пандемії COVID-19, що тягне за собою значні зміни в звичному нам образі життя, а тим паче в медичній сфері, яка вимагає спеціальних рішень для швидкої діагностики та лікування коронавірусу.

В рамках боротьби з COVID-19 у Харківський обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення (ОКСДРЗН), що знаходиться за адресою вул. Новгородська 85, було поставлено сучасний мобільний цифровий рентгенівський апарат FDR NANO виробництва компанії Fujifilm (Японія).

Fujifilm FDR Nano – представляє собою цифровий пересувний рентгенівський апарат, що дає можливість для персоналу диспансеру швидко та з високою точністю виконати рентгенографію і проаналізувати знімки практично в будь-якому місці лікувального закладу. Відтепер не потрібно викликати або перевозити пацієнтів до рентгенівського кабінету, що досить складно організувати для важкохворих та лежачих хворих і особливо важливо під час епідемії.

Ергономічний робочий процес

За рахунок компактних розмірів система FDR NANO має чудову маневреність, а чотири поворотні колісні ролики дозволяють легко виконувати позиціонування, обертання та транспортування апарату в будь-якому напрямку, навіть у тісних приміщеннях.

Зручність використання

Високопродуктивний вбудований літій-іонний акумулятор із швидким повним зарядом за 4 години забезпечує безперервну роботу пристрою протягом 12-годин при виконанні 20 знімків на годину. Крім цього, пристрій може працювати безпосередньо від електромережі.

Додаткова безпека під час COVID-19

На поверхнях медичного обладнання можуть знаходитися шкідливі макроорганізми, тому всі пристрої мають бути абсолютно чистими, особливо, якщо вони використовуються в операційних.

Поверхня цифрового рентгенографічного детектора D-EVO та основні елементи FDR Nаnо, до яких найчастіше торкається рентген-лаборант, мають унікальне антибактеріальне покриття “Hydro Ag”, що забезпечує більш тривалий антибактеріальний ефект, який запобігає розмноженню бактерій, та додаткову безпеку персоналу під час COVID -19. Гіпер-гідрофільне покриття Hydro Ag детектора забезпечує його легке очищення від рідин та спрощує догляд за системою.

FDR NANO дозволить значно полегшити роботу медичних працівників ОКСДРЗН за рахунок використання сучасних технологій, які перш за все дозволять пришвидшити пацієнтопоток та покращити якість обслуговування.

Бажаємо лікарям професійних успіхів, а пацієнтам міцного здоров’я!