Новини ринку

Мешканки Вінниці мають змогу пройти мамографічне обстеження на сучасній цифровій мамографічній системі Helianthus C Bym

Вітаємо Лікувально Діагностичний Центр Меділюкс (м. Вінниця) з придбанням та запуском сучасної цифрової мамографічної системи Helianthus C Bym від відомого світового виробника Metaltronica S.p.A., Італія, який є одним зі світових лідерів у виробництві рентгенівських систем для мамографії.

Система Helianthus C Bym – цифрова повноформатна мамографічна система для скринінгу та діагностичних досліджень, спрямованих на профілактику раку молочної залози.

Система оснащена високочастотним генератором, рентгенівською трубкою з біангулярним вольфрамовим анодом та детектором непрямого перетворення.

Система Helianthus Bym оснащена повністю моторизованим ізоцентричним С-орбазним штативом (вертикальне переміщення та обертання), що дозволяє зменшити час дослідження та виконати обстеження молочної залози у всіх проекціях без необхідності змінювати висоту С-орбазного штативу або переміщення пацієнта.

ПЕРЕВАГИ HELIANTHUS C BYM

  • Станція управління та збору даних Helianthus. Робоча станція для збору даних оснащена прозорим екраном для захисту від рентгенівського випромінювання. Монітор можна закріпити безпосередньо на скляній панелі (зі сторони до якої віддається перевага), щоб забезпечити більше простору на робочому столі і встановити його найбільш зручним способом для оператора.
  • POEt ПО для оптимізації робочого процесу. Helianthus оснащений потужним програмним забезпеченням «POEt» (Обробка для оптимального поліпшення), яке генерує діагностичні зображення чудової якості, що дозволяє посилити структуру тканин та зменшити шум. Завдяки універсальному застосуванню оператор може заздалегідь задавати найбільш відповідні параметри, в разі використання геометричного збільшення, для досліджень після хірургічних втручань, молочних залоз з імплантами і / або металевими орієнтирами.
  • HD монітор. 5-мегапіксельний (21.3”) LCD подвійний монітор з високою роздільною здатністю для попереднього перегляду зображень.

На жаль, рак молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворювання серед жінок. За даними Національного канцер-реєстру щороку про цей діагноз дізнаються майже 15 000 осіб в Україні та понад півмільйона жінок у світі помирає від раку молочної залози.

Рак молочної залози виліковний! Проте при виявленні захворювання на I стадії виліковуються повністю 95%, на II стадії – 80%, виявлення запущеного раку на III-IV стадіях у 50% закінчується летально.

Вчасно виявити хворобу допоможуть:

– щомісячні самообстеження та пальпування молочних залоз (6-12 день циклу);

– щорічний візит до лікаря-мамолога,

– УЗД молочних залоз до 35 років,

– мамографія: перша в 35-40 років, 1 раз на 2 роки в 40-49 років, 1 раз на рік – у віці 50 і старше.

Для профілактики появи раку молочної залози лікарі радять дотримуватися здорового способу життя, відмовитися від вживання алкоголю, від куріння, контролювати свою вагу, регулярно займатися фізичною активністю.

Детальніше про обладнання: https://cutt.ly/fyUl1a3

З питань придбання обладнання від світового виробника Metaltronica звертайтеся до менеджерів компанії Екопел Медікал за телефоном (044) 227 82 17 або надсилайте запит на електронну пошту info@ekopelmedical.org.

Бажаємо фахівцям @Меділюкс Лікувально Діагностичний Центр професійного зростання, а клієнтам міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *