Новини ринку

Допоможемо українським бійцям повернути радість активного життя

На жаль, за останні 6 років ми маємо сумну статистику щодо отримання українськими бійцями важких поранень через воєнні дії на території України, а саме більше 30 000 постраждалих осіб. Серед  ушкоджень 40 % складають травми голови. У складному стані опинилися люди з ушкодженням центральної нервової системи, яким вкрай необхідна спеціалізована нейрореабілітація.

Враховуючи недостатність в медичних центрах сучасного реабілітаційного обладнання, хочемо привернути Вашу увагу до доброчинного проєкту «Будь потужною на 300 W(omen)» (@300women.kran), який було започатковано 4 квітня 2019 року Благодійним фондом «КРАН» (@kran.fund).

Проєкт ставить за мету придбання роботизованого комплексу G-EO System Evolution виробництва компанії Reha Technology (Швейцарія) для відновлення функції ходьби тяжко травмованим воїнам АТО (ООС), які проходять лікування та реабілітацію в рамках благодійного проекту NODUS (@nodus.ua) та Благодійної програми фонду «КРАН» «Відновне лікування, фізична реабілітація та спеціалізована інтенсивна нейрореабілітація поранених, травмованих учасників  АТО (ООС) та цивільних осіб-громадян України, включаючи тимчасово внутрішньо-переселених осіб, які отримали травмування, поранення в зоні проведення бойових дій на території України».

До збору коштів на спеціалізоване реабілітаційне обладнання планується залучити 300 українських жінок. Внесок кожної учасниці становитиме 1000 євро (еквівалент в грн. по курсу НБУ). Таким чином, спільно коштом небайдужі жінки, об’єднавши свої зусилля та ресурси, зможуть втілити цей непересічний благодійний проект заради відновлення здоров’я і повноцінного життя захисників України.

G-EO System Evolution ‒ найсучасніша система реабілітації відновлення ходьби в світі. Це єдине в світі обладнання, яке реалістично стимулює підйом по сходах і значно збільшує ефективність відновного лікування. А активний терапевтичний модус дозволяє пацієнтові усвідомлено приймати участь в терапії.

Завдяки використанню цього обладнання можливо відновити:

  • ходьбу у значно коротший строк;
  • індивідуальний природній патерн ходьби, включаючи ходьбу по сходах;
  • саме ходьбу, а не пересування нижніх кінцівок;
  • повернути людині мобільність та незалежність в повсякденному житті.

Головними перевагами G-EO System Evolution є те, що:

  • для роботи з пацієнтом потрібен лише один реабілітолог;
  • налаштування за більш короткий час індивідуальних параметрів ходьби для кожного пацієнта;
  • наявність модуля підтримки коліна;
  • опція ходьби по сходах.

Завдяки використанню G-EO System Evolution в індивідуальній програмі спеціалізованої реабілітації пацієнта – відновлення ходьби відбуватиметься інтенсивніше, результативніше та за більш короткий період часу.

Долучайтеся до доброчинного проекту «Будь потужною на 300 W(omen)» та допоможіть Воїну встати з інвалідного візка!

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/KfSdJIq.

* Нодус ‒ єдиний в Україні центр, чия концепція передбачає повний цикл медичного втручання для пацієнтів з ураженням центральної та периферичної нервової системи. Підхід команди Нодусу є унікальним, науково-обґрунтованим, доказовим та високотехнологічним, що робить центр передовим в галузі нейрореабілітації України та відповідає Світовому рівню надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з травмами та тяжкими ураженнями нервової системи.

Станом на сьогодні 282 особи пройшли лікування, діагностику чи реабілітацію в Нодусі, 233  отримали допомогу за власні ресурси клініки.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *